5.ua

ЄС хоче послабити тиск на Іран, Ізраїль – проти

  Ізраїль категорично виступає проти можливого зменшення санкцій для Ірану. Послаблення тиску обговорюють у Женеві на зустрічі щодо іранської ядерної проблеми.

  На думку прем’єр-міністра країни, Беньяміна Нетаньяху, подібна угода зробить неможливим будь-яке мирне вирішення проблеми. Європа виступає за взаємні поступки, а США не мають чіткої позиції з цього приводу. З одного боку, Конгрес уже ухвалив законопроект щодо запровадження додаткових економічних обмежень для Ірану. З іншого – президент заявив, що певні поступки можливі за умови, що Тегеран змінить свою позицію щодо збагачення урану. Держсекретар США Джон Керрі вирушив на допомогу європейським дипломатам. Пообіцяв зробити все, що може, щоби побороти протиріччя між Іраном та країнами-учасницями шістки міжнародних посередників.

  Барак Обама, президент США: «Наша робота не встановити довіру між нами та іранцями, а створити механізми, які контролюватимуть їхні дії щодо ядерної програми. Ідеться не про скасування санкцій, як таке, а про те, яким чином Іран виконуватиме свої міжнародні зобов’язання».

  Попередній матеріал
  Курди обурені спорудженням стіни на турецько-сирійському кордоні
  Наступний матеріал
  У Китаї затримали імовірного винуватця серії терактів
  Теги:
  Loading...