Єлизавета II привітала співвітчизників із Різдвом

  Із традиційним Різдвяним вітанням виступила перед співвітчизниками британська королева Єлизавета II. Уперше в історії промову транслювали у форматі 3-Д. Однак, переглянути її змогли і власники звичайних телевізорів.

  У святковій промові королева подякувала підданим - за пишне святкування свого діамантового ювілею. У червні - попри негоду - на береги Темзи вийшли майже мільйон людей. Після цього Єлизавета II - вшанувала учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор, що відбулися у Лондоні. На завершення, за традицією, - королева подякувала британським військовим. Такі вітання Єливазета Друга записує щороку напередодні Різдва. Це один з небагатьох випадків, коли монарх напряму звертається до народу та самостійно обирає тему промови.

  Єлизавета ІІ: "Минулий рік приніс нам чимало святкувань... Було ніяково бачити, скільки людей прийшли відзначити річницю обов`язків, що я несу уже 60 років....Улітку Лондон приймав надзвичайні спортивні події. Звитяга атлетів надихнула усіх... Різдво для більшості  - нагода зібратися з рідними. Згадаймо ж тих, хто сьогодні несе служби - у війську, у шпиталях - усіх, хто далеко від дому".

  Попередній матеріал
  Військовий літак розбився на півдні Казахстану
  Наступний матеріал
  Новий рік Київ зустріне без бюджету
  Теги:
  Loading...