Єлизавета ІІ і собачки
Єлизавета ІІ і собачки express.co.uk

Єлизавета ІІ бажає лагідної долі, Грібаускайте вітає українською: як світові лідери поздоровляють українців із Днем Незалежності

Надходять привітання і від африканських та азійських лідерів

Монархи і лідери країн світу продовжують надсилати вітальні листи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.Про таке повідомляє "5 канал".

Своє привітання висловила Королева Великої Британії Єлизавета ІІ. Вона побажала лагідної долі та щастя народу України.

5 канал

Також надіслав привітання з національним святом Король Іспанії Феліпе Шостий та побажав миру і процвітання українському народові. Главу держави та весь український народ зі святом привітали й Король Швеції Карл Густав ХVІ, великий герцог Люксембургу Анрі. А також Король Нідерландів Віллем-Александр. Окрім побажань, він висловив подяку уряду України за досягнення правди і справедливості для жертв трагедії МН17 та їхніх родичів.

Долучилася до привітань із 27-ю річницею Незалежності України і Президент Литви Даля Грібаускайте. Свої побажання вона висловила українською мовою на власній сторінці у Twitter.

Надходять і привітання від африканських та азійських лідерів – імператора Японії Акіхіто, короля Марокко Мохаммеда VIта короля Саудівської Аравії Салмана бін АбдулазІз Аль Сауда і спадкоємного принца. Глави держав бажають народу України – розвитку та процвітання. А також висловлюють тверду прихильність зміцненню дружніх зв'язків та співробітництва з Україною.

Президент Південної Кореї Мун Чже-Ін теж привітав українців із 27-річницею Незалежності України. Він зазначив, що "протягом багатьох років український і південнокорейський народ будували тісні відносини дружби та співпраці у широкому колі питань". І висловив сподівання на подальших розвиток взаємовідносин і орієнтованої на майбутнє співпраці, що сприятиме добробуту та щастю наших народів.

Попередній матеріал
Київ та Вашингтон обговорять основні кроки щодо невтручання РФ у вибори в Україні – Болтон
Наступний матеріал
10-а окрема гірсько-штурмова бригада ЗСУ привітала Україну зворушливим віршем – відео