5.ua

Єгипетська влада посилює заходи безпеки у туристичних районах [відео]

  Подорожі до курортних міст Єгипту безпечні, запевняють у державній агенції країни з туризму. Щоби привабити туристів, у низці регіонів посилили режим безпеки для відпочивальників.

  Зокрема, на вулицях встановили додаткові камери відеоспостереження, запровадили патрулювання, супровід туристичних автобусів та пропускну систему для персоналу в готелях. Спокійно на курортах Червоного моря та у Південному Синаї. А от від поїздок до Каїру радять утриматися, там ситуація може бути непередбачуваною. Кількість українців порівняно з 2008 роком, підрахували у Агенції Єгипту з туризму, скоротилася на понад 60 відсотків. За цей рік країну відвідали трохи більше 230 тисяч українців.

  Насер Хамді, голова державного агентства Єгипту з туризму: «Посилено патрулюють територію моря. На пропускних пунктах, так само як і на вулицях, пляжах та велелюдних місцях – встановлено камери. Вважаю, що зараз можна спокійно їхати на курорти Червоного моря, у Південний Синай, але, звичайно, у будь-якому місці ризик не можна назвати нульовим. Хоча ці території є абсолютно спокійними. А от в Каїрі ситуація мінлива – часом там спокійно, часом – не дуже».

  Попередній матеріал
  ЦВК жеребкуванням визначила склад окружкомів
  Наступний матеріал
  У найбільших містах Іспанії не вщухають протести студентів