Єгипетська опозиція розпочала перемови з владою

  Найвпливовіше єгипетське опозиційне угруповання "Брати-мусульмани" - розпочало перемови з владою. Цей діалог - стане першим між офіційним Каїром і угрупованням, діяльність якого в країні - заборонена. На центральній площі столиці все ще залишаються сотні людей.

  Учорашню добу мешканці Каїра назвали найспокійнішою за весь час масових акцій, які тривають від 25 січня. Люди привели на центральну площу - дітей. Уперше за тиждень - там з`явилися і туристи. Увечері в суботу армійське керівництво закликало протестувальників розібрати барикади та розійтися.  Утім, демонстранти до закликів армії - не дослухалися. Їхні вимоги незмінні - відставка президента Хосні Мубарака. Сам глава держави уже заявляв, що не балотуватиметься на наступних виборах, проте залишиться у кріслі Президента - до кінця своєї каденції. Напередодні - у відставку пішла уся політична верхівка партії влади, разом із сином МубАрака, Гамалем. Його місце посів представник ліберального крила Хоссан Бадраві.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Єгипет відіграє стратегічну роль у миротворчій політиці на Близькому Сході. Президент Мубарак - ключова фігура у перемовах між Палестиною та Ізраїлем. Події у Єгипті впливають на інші країни. Тому ми зацікавлені в мирній та законній передачі влади, яка б не мала негативного впливу на увесь регіон".

  Попередній матеріал
  Вітчизняні туроператори припинили продавати тури до Єгипту
  Наступний матеріал
  У Луганську маршрутчики відмовляються від роботи через розбиті дороги
  Теги: