Ярмарок раритетних плакатів влаштували в американському Сан-Франциско

  Ярмарок раритетних плакатів влаштували в американському Сан-Франциско. Під одним дахом зібрали понад десять тисяч експонатів. Побачити зображення злетілися колекціонери з усього світу.

  На більшості плакатів - реклама продуктів та напоїв, круїзів та авіаліній, афіші концертів і кіносеансів. Утім, не всі зображення створювали задля комерції. На деяких із них - політичні гасла та заклики до соціальних змін. Ціни на плакати коливаються від кількох до десятків тисяч американських доларів. 

  Мірей Роман, власниця галереї в Парижі: "У плакатах дуже цінується гарне зображення. На ціну також впливає стан плакату. Деякі плакати можуть бути дуже рідкісними. І якщо знайти такий плакат в ідеальному стані, тоді, звичайно, ціна на нього може бути дуже-дуже високою".

  Девід Поллак, власник галереї: "Ярмарок плакатів - це єдина у світі можливість побачити в одній кімнаті роботи всіх періодів - від ар нуво, ар деко, середини століття до сучасних. Серед плакатів про подорожі, рекламу, війну та спорт кожен відвідувач знайде для себе щось цікаве".  

   

  Попередній матеріал
  Лондонський суд відхилив апеляцію Ассанжа
  Наступний матеріал
  Нові мешканці з`явилися у Камбоджійському зоопарку
  Теги: