Японський уряд відтермінував візит Путіна до Токіо

  Влада Японії відмовилися від візиту російського лідера до Японії, який був запланований на осінь цього року. Про це йдеться у матеріалі інформагенції Кіодо Цусін.


  Зокрема зазначено, що через неясність ситуації в Україні та російської участі у цьому японський уряд вирішив перенести візит Володимира Путіна на наступний рік.

  За інформацією джерела в уряді Японії, що прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе має намір зустрітися з президентом Путіним на саміті АТЕС в Пекіні в листопаді, але лише для того, щоб підтвердити "продовження переговорного процесу". Про візит глави РФ в Японію мови йти поки що не буде.

  Угоду по осінньому візиту Путіна було досягнуто в ході зустрічі лідерів обох країн у лютому цього року в Сочі. Тим не менш, з березня, коли Крим було окуповано Росією, відносини між країнами "великої сімки" та РФ помітно загострилися. Японська влада перенесла запланований на квітень візит міністра закордонних справ Японії Фуміо Кисида, а також скасувала російсько-японські консультації на рівні заступників міністрів, які мали відбутися в серпні

  Зрештою уряд Японії вирішив, що умови для візиту Володимира Путіна до Японії поки не склалися.

  За інформацією джерела в уряді, Японії немає сенсу приймати Путіна, оскільки він поки не проявив всі свої лідерські якості для досягнення миру в Україні.
  Попередній матеріал
  Провідник віз у московське депо 36 мішків з феросплавами
  Наступний матеріал
  Уряд забезпечив ТЕС фінансами на закупку вугiлля