tvc.ru

Японія оголосила нові санкції у зв'язку з ситуацією в Україні

  У вівторок уряд Японії прийняв рішення запровадити нові санкції у зв'язку з ситуацією в Україні.

  На засіданні кабінету затверджено список з 26 осіб і 14 організацій, пов'язаних переважно з угрупуваннями “ДНР” та “ЛНР”, передає ТАСС. Їм заборонять видачу віз, а їх майно в Японії буде заморожено в разі виявлення.

  Попередній пакет санкцій Японія ввела в середині вересня. Зокрема, Токіо обмежив експорт зброї в Росію і заборонив російським банкам страхувати свої ризики шляхом покупки японських цінних паперів. Санкції торкнулися ряду великих фінансових структур, зокрема “Сбербанка”, “Внешэкономбанка”, ВТБ, “Газпромбанка” и “Россельхозбанка”.

  Перший пакет санкцій був введений у березні.Тоді японська влада призупинили консультації з Росією про пом'якшення візового режиму між країнами.

  У квітні Токіо тимчасово заборонив видачу віз 23 російським держслужбовцям. Їх імена не повідомляються. У серпні було вирішено заморозити майно двох кримських компаній, у випадку якщо воно буде виявлено на території Японії. Аналогічне рішення японські власті прийняли по відношенню до активів 40 осіб, чия діяльність пов'язана з Кримом, а також з Донецької та Луганської народними республіками.

  Попередній матеріал
  Парламент Ізраїлю саморозпустився
  Наступний матеріал
  Кількість жертв тайфуну "Хагупіт" на Філіппінах досягло 27 осіб
  Теги:
  Loading...