Японія згадує жертв атомного вибуху у Нагасакі

  Жертв атомного вибуху у Нагасакі - згадує сьогодні Японія. Понад 6 тисяч людей - зібралися в Парку Миру. Об 11-й за місцевим часом, вони схилили голови у хвилині мовчання. Пролунав дзвін і сигнал повітряної тривоги.

  Прем`єр-Міністр Японії, мер Хіросіми і 29 іноземних послів - до меморіалу загиблим - поклали вінки. До книги пам`яті записали імена ще понад трьох тисяч свідків ядерного вибуху, які померли цьогоріч.
  Нагадаємо, 9 серпня 45-ого року - американці скинули на місто Нагасакі бомбу "Товстун". Тоді - близько 27-ми тисяч людей - загинули одразу, іще 70 тисяч - згодом від променевої хвороби. За три дні до бомбардування Нагасакі, ядерного удару зазнало інше японське місто - Хіросіма.

  Таро Асо, прем`єр-міністр Японії: "Думаючи про мир і процвітання Японії, ми ніколи не забудемо дорогоцінних життів, втрачених у минулому. Японці - єдина нація, яка відчула на собі, що таке атомна бомба. Ми маємо продовжувати працювати з міжнародною спільнотою, щоби не допустити повторення трагедії Хіросіми і Нагасакі".

  Попередній матеріал
  Влада Китаю зняла карантин із міста Цзикетань
  Наступний матеріал
  Леоніду Кучмі - 71
  Теги:
  Loading...