Японія розпускає нижню палату парламенту

  Японія розпускає нижню палату парламенту і починає нову передвиборну кампанію. Рішення прем`єр-міністра країни Таро Асо сьогодні вранці затвердив японський кабмін.

  Таким чином глава уряду пішов проти волі своїх однопартійців. Ліберальні демократи трималися при владі майже півстоліття, однак останнім часом - почали втрачати популярність. Після програшу на міських виборах в Токіо вони звинуватили у своїх проблемах прем`єра. Критикує його політику і японська опозиція. Минулого тижня вона двічі висувала прем`єрові вотум недовіри. У відповідь той - розпустив упливову нижню палату. Після виборів 30-го серпня саме вона обиратиме новий кабмін та прем`єр-міністра Японії.

  Йохеї Коно, глава нижньої палати парламенту: "Я отримав документ від прем`єр-міністра і зачитаю його уголос. Він наказує мені розпустити парламент Японії згідно із сьомою статтею нашої Конституції".

  Каору Йосано, міністр фінансів Японії: "Якщо ми не втратимо нагоди зараз, то матимемо гарну передвиборну кампанію".

  Хіроюку Хосода, глава Льберально-Демократичної партії Японії: "Для нас виграш на виборах - це можливість здобути більшість разом із нашою коаліцією".

  Попередній матеріал
  Черговий будівельний скандал у середмісті
  Наступний матеріал
  Індія та США уклали договір про співпрацю у військовій та ядерній сферах
  Теги:
  Loading...