Японія поминає загиблих від ножа убивці у Токіо

  Японія поминає загиблих від ножа убивці у Токіо. Напередодні озброєний чоловік раптово накинувся на перехожих. Семеро з них загинули, одинадцятеро зазнали поранень.
  Трагедія сталася в густо-населеному районі. Там розташовані модні магазини, які приваблюють молодь і туристів, особливо у вихідні. Сьогодні на вулицях також людно, японці приносять квіти, запалюють свічки, і моляться за убитих. Востаннє масова різанина в Японії сталася рівно сім років тому, тоді нападника стратили. Чи загрожує нинішньому убивці смертна кара вирішуватиме суд. 25-річний Томо-хіро Като уже зізнався, що приїхав до цього району з ножем, бо просто, цитуємо: "втомився від життя і мав бажання убити когось".

  Очевидець: "Я хотліа прийти сюди, в Акіхабару, ще вчора, але врешті вирішила не робити цього. Мені страшно, досі страшно бути тут, навіть сьогодні, коли все позаду."

  Нобутака Мачімура, головний секретар уряду Японії: "У нападника не було жодної причини мати при собі ножа. Отже зараз ми повинні обговорити посилення контролю над носінням ножів і вогнепальної зброї також".
  Попередній матеріал
  Землетрус у Греції - дві людини загинули
  Наступний матеріал
  Життя одного американця забрала повінь у штаті Індіана
  Теги: