Еспресо ТВ

"Я не витримую": у США від різкого похолодання з дерев падають замерзлі ігуани

Занадто холодно, аби рухатися, так реакцію тварин пояснюють екологи

У найпівденнішому штаті США – Флориді – різке похолодання вдарило по тваринам. Там просто на деревах замерзають ігуани, і потім падають на землю. Про це повідомляє USA Today.

Нині температура на півдні Флориди поступово почала падати нижче +5 градусів тепла за Цельсієм. Це достатньо низька температура повітря, аби знерухомити зелених ігуан. Вони саме мешкають у передмісті Маямі.

Через різку зміну погоди та похолодання, холоднокровні ящірки стають млявими. Це відбувається навіть тоді, коли температура повітря опускається нижче +10 градусів тепла. Крім того, така погода призводить до того, що тварина не може регулювати температуру власного тіла і замерзає.

https://twitter.com/FranklyFlorida

"Для них занадто холодно, щоб рухатися", - коментує місцевий еколог Крістен Соммерс.

Водночас, зі слів Соммерс, тварини не вмирають. Також еколог попередила: чіпати замерзлих ігуан не варто, адже вони можуть відчути загрозу і вкусити людину, коли температура їх тіла підніметься.

Як відомо, ігуана – це холоднокровна тварина, що не здатна самостійно підтримувати температуру тіла. Тож для цього вона використовує температуру зовнішнього середовища.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Як у Китаї невгамовна панда Пупу "готується" увійти до збірної гімнастів

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Запоріжжі вантажівка проїхала на червоне і врізалась в швидку з пацієнтом
Наступний матеріал
Українські державні органи заколядували у Twitter
Loading...