У Росії школяр прийшов на шкільний ранок в образі Путіна

  Другокласник із російського міста Благовєщенськ став справжньою зіркою Інтернету після того, як прийшов на новорічний маскарад до школи в образі Путіна.

  Як пише видання "Амурская правда", хлопчик одягнув діловий костюм з краваткою, а на обличчя начепив маску російського лідера.

  Фото 8-річного Платона Єряшева виклала у соцмережах мама однієї із його однокласниць.

  "Я зайшов у клас, і мене відразу всі дізналися, сказали: "Здрастуй, Путін!" - Згадує свій зоряний час Платон. - Я спочатку переживав, адже не знаю, що президенти на ялинці роблять - раптом танцювати змусять. Але все пройшло добре. Правда, Дід Мороз мене чомусь не попросив віршик розповісти…", - розповів маленький "Путін".

  Він зізнався, що спочатку хотів прийти на ранок у костюмі Дарта Вейдера, однак у Благовєщенську вже всі розкупили. Однак згодилася маска Путіна, яку татові Платона привіз друг із Лондона.

  "Сподобалося, що більше Путіних на ялинці не було. Були десять мушкетерів, два золотих ніндзя, принцеси. Всі здивувалися моєму костюму... А от бабуся одна злякалася: повернулася до мене, сплеснула руками і прошепотіла: "О боже, Путін! ", - розповів школяр.

  Також Платон повідомив журналістам, що на наступне новорічне свято в рідній школі збирається прийти в костюмі Йосипа Сталіна. Сам хлопчик заявляє, що він не хоче ставати президентом Росії, але по секрету зізнається, що таке бажання є у його тата.

  На прохання журналістів "Путін" записав новорічне звернення до росіян.

  Попередній матеріал
  Нардепи прийняли за основу законопроект щодо спрощення умов ведення бізнесу
  Наступний матеріал
  Уряд затвердив порядок доступу до реєстру майнових прав