У Білорусі на 10% знизили збір з покупців іноземної валюти

  Ставку комісійного збору, який стягується у Білорусі з покупців іноземної валюти, з 30 грудня 2014 року знизять з 30 до 20 відсотків від суми покупки.

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сайт Національного банку Білорусі.

  "Реалізація комплексу рішень, ухвалених Урядом і Національним банком 19 грудня 2014 р., дозволила не допустити розвитку негативних тенденцій у фінансовому секторі Республіки Білорусь. Операції з купівлі-продажу населенням іноземної валюти з банками станом натепер здійснюються у звичайному режимі, більшість обмінних пунктів і кас банків забезпечені готівковою іноземною валютою в достатніх обсягах. Спостерігається приплив строкових вкладів населення в національній валюті", - йдеться в повідомленні.

  Також повідомляється, що рішення про зниження розміру комісійного збору з купівлі населенням іноземної валюти до 20 відсотків ухваленим з урахуванням аналогічного зниження від 29 грудня 2014 р. розміру податку на біржові операції з придбання іноземної валюти (постанова Ради Міністрів Республіки Білорусь від 27.12.2014 № 1251 - Ред.), а також зміни офіційного обмінного курсу білоруського рубля до долара США, який склав за результатами торгів на Білоруській валютно-фондовій біржі 29 грудня 2014 р. близько 7 відсотків.

  У Нацбанку Білорусі обіцяють продовжити зниження комісійного збору з купівлі інвалюти населенням "по мірі закріплення позитивних тенденцій на фінансовому ринку".

  Нагадаємо, раніше в Білорусі ввели 30% збір з купівлі валюти через різке зростання попиту.

  Попередній матеріал
  Бойовики атакували Піски, троє бійців АТО загинули - "ОУН"
  Наступний матеріал
  Внаслідок пожежі на італійському поромі в Середземному морі загинуло 5 людей

  Білорусь скасувала потяг до окупованого Криму

  Білорусь таки відмовилась торгувати з РФ в рублях

  Білорусь відновила митний контроль на кордоні з РФ

  Лукашенко різко відреагував на заборону Росією білоруських продуктів