Фото dailyslave.com

Washington Post: Обамі вдалося уникнути війни завдяки женевській конференції

  Ще до початку чотирьохсторонніх переговорів у Женеві на Заході заявили, що мало вірять у успіх цієї зустрічі.

  Хоча зараз важко сказати, чи вдалося президенту Бараку Обамі розрядити кризу в Україні, але в США були приємно здивовані "початковими конкретними кроками по деескалації напруженості і відновленню безпеки", пише Washington Post.

  Як відмічає видання, досягнута угода обіцяє зупинити "сповзання в анархію або навіть початок громадянської війни на Сході України". Як заявив держсекретар США Джон Керрі, зараз ця домовленість є лише "словами на папері" і все залежить від того, чи буде Росія виконувати зобов‘язання і "припинить квазі-прихований наступ, які вона почала 10 днів тому".

  "Наразі пану Обамі, схоже, вдалося уникнути війни. Кожна сторона може до певної міри заявити про досягнення успіху", - зазначає Washington Post.

  Останніми днями Володимир Путін показав, що готовий довести ситуацію в Україні до громадянської війни, щоб досягти власної мети. Навіть якби президент Обама був готовий до такої конфронтації, Європа не була, зазначає видання.

  Як заявили Керрі і Обама, якщо Захід не побачить реальних ознак деескалації конфлікту до наступного тижня, США перейдуть до нового етапу санкцій.

  Попередній матеріал
  Комітет виборців України не підтримує ідею проведення референдуму одночасно з виборами
  Наступний матеріал
  У Мінську опозиції дозволили пройти маршем вулицями міста
  Теги:
  Loading...