Фото globalist.org.ua

Wall Street Journal: вибори в Україні усунули причини відмовити їй у наданні летальної військової допомоги

  Вибори Президента України, які відбулися 25 травня, дали Європі урок демократії, пише  Як пише газета, ці вибори усунули всі причини, щоб США відмовили Києву у наданні летальної військової допомоги.

  "Минулі в Україні вибори усунули для США і Європи приводи для того , щоб продовжувати відмовляти Україні в летальної військової допомоги. Протягом двох десятиліть армія Києва не отримувала належної уваги , і тепер демонструє нерівні успіхи в боротьбі з бійцями ополчення , кращі з яких озброювалися і проходили підготовку в Росії. Франція продає Росії бойові кораблі типу «Містраль» , але при цьому Захід відмовляється допомогти дружній демократичній країні захистити себе від агресії, - цитує WSJ російська служба Голосу Америки. - Поки Москва продовжує окуповувати Крим і сіяти хаос на сході України, немає ніяких причин для нормалізації відносин з Кремлем".

  "Недільний голосування показало, що українці хочуть бути разом із Заходом і разом з тим - мирно співіснувати з Росією, - резюмує газета. - І тепер перед Заходом стоїть моральна завдання - підтримати цей вибір".

  Попередній матеріал
  СБУ впровадила нову модель захисту інформаційних систем Центрвиборчкому
  Наступний матеріал
  Російські спостерігачі визнали відповідність українських виборів міжнародним стандартам
  Теги: