Виверження вулкану в Індонезії - щонайменше 154 загиблих [відео]

  За попередніми даними, українців серед загиблих і постраждалих унаслідок цунамі в Індонезії немає. Про це 5 каналу повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України. Тим часом кількість загиблих збільшилася до 154-ох. Ще 400 людей зникли безвісти.

  Напередодні триметрові хвилі, які спричинив землетрус, накрили одразу кілька островів у провінції Західна Суматра. Водночас на острові Ява прокинувся вулкан Мерапі. Загинули щонайменше 28 людей. Кілька десятків поранені. Постраждалих з опіками доправили до шпиталів столиці - Джакарти. Зараз над Мерапі здіймається густий дим. До евакуації готуються майже 55 тисяч місцевих мешканців. Для них створили півсотні тимчасових таборів.

  Сусіло Бамбанг Юдхойоно, президент Індонезії: "Я хочу морально підтримати своїх громадян, які пережили потужні удари стихії. Я лечу додому, щоби контролювати рятувально-пошукову операцію".

  Марті Наталегава, міністр закордонних справ Індонезії: "Президент уже повертається. Він особисто відвідає архіпелаг Ментавей, який постраждав від цунамі. Ми робимо усе, що від нас залежить. У постраждалому регіоні працюють рятувальники. Усіх постраждалих доставляють до шпиталів".

  Попередній матеріал
  УЄФА подасть до суду з приводу звинувачень у корупції
  Наступний матеріал
  Велика пожежа у Празі - загинули 9 осіб [відео]
  Теги: