Вибухи у Джакарті - 8 людей загинули (РОЗШИРЕНО)

  За останніми даними, 8 людей загинули від вибухів в індонезійській столиці. Вранці група зловмисників заклала бомби біля фешенебельних готелів у престижному районі Джакарти. Усі жертви мешкали у Маріотті. Але загиблих могло бути більше - пізніше поліція знайшла там ще одну бомбу, що не розірвалася. Гостям Рітц-Карлтона пощастило більше - серед них - лише поранені.

  Є перші підозрювані в організації вибухів у Ріц-Карлтон та Маріот. Президент країни повідомив – зловмисники оселилися у готелях, які потім намагалися висадити у повітря. Втім чи належать вони до організації Джемаль Ісламійя, що скоїла кілька місштабних терактів за останнє десятиліття – говорити зарано.

  Президент Індонезії: "Цей теракт скоїло злочинне угруповання. Втім ми поки що не знаємо, чи це вже відомі нам злочинці, чи якась нова організація. Те, що сталося – лягло важким каменем на плечі всіх громадян нашої країни".

  Інформацію про ще один вибух, який ніби-то стався на шосе в іншому районі столиці поліція спростувала. Виявилося, що автівка там вибухнула від короткого замикання. Тепер вся увага прикута до двох шпиталів, куди доправили гостей готелів.  Лікарі кажуть – поранених у критичному стані – немає. У більшості опіки або ж зламані кістки.

  Бінсар, речник шпиталю: "11 людей потрапили до шпиталю. Двоє з них - іноземці - це канадець та вірменин. Двох постраждалих зараз  оперують. У них зламані кістки. Але загалом їхній стан задовільний. Дрібні поранення ми лікували тут, у шпиталі Джакарти".

  Останні кілька років в Індонезії було відносно спокійно. Востаннє найбільший вибух пролунав 2002го року на острові Балі. Тоді загинули понад 200 людей. Рік потому поблизу того ж таки Маріотта стався ще один вибух. У цих двох атаках звинуватили радикальну організацію Джемаль Ісламійя. Кількох учасників групи засудили.

  Попередній матеріал
  Папа Римський - у лікарні
  Наступний матеріал
  Нові антипрезидентські протести в Ірані
  Теги:
  Loading...