Вибори в Італії негативно вплинули на світові біржі

  Індекси головних світових бірж помітно знизилися після неоднозначних результатів парламентських виборів в Італії. За остаточними даними, жодна з політичних сил не здобула вагомої переваги.

  Згідно з ними, лівоцентристська коаліція на чолі з П`єром-Луїджі Берсані матиме на кілька місць більше за опонентів у нижній палаті, в той час як правоцентристи Сильвіо Берлусконі отримають незначну перевагу в Сенаті. Протестний "Рух п`яти зірок" шоумена Беппе Грілло, який виступає за люстрацію і вихід з єврозони, йде на третьому місці. Його представники отримають достатньо мандатів, щоби мати вплив на італійську політику. Тепер, щоби сформувати уряд, політсилам потрібно буде домовлятися між собою. В іншому випадку в Італії призначать нові парламентські вибори.

  Італійці: "Це не дуже гарні результати. Вони відображають невизначеність. Але такий вибір громадян Італії. Будемо жити відповідно до нього".

  Італійці: "Складається проблемна ситуація і всередині країни, й на міжнародному рівні. Результати мали бути більш однозначними. Тепер на нас чекає нестабільність".

  Попередній матеріал
  Витік нафти у Китаї залишив без питної води 60 тис. людей
  Наступний матеріал
  Потужні снігопади у південних штатах США
  Теги:
  Loading...