Фото SANJEEV RASTOGI / indiatimes.com

Вибори в Індії: внук та невістка Індіри Ганді взяли на себе вину за поразку правлячої партії

  Хоча остаточні результати парламентських виборів в Індії ще не оголошені, правляча партія Індійський національний конгрес уже визнала свою поразку.


  Вину за провал на виборах взяли на себе лідер партії Соня Ганді та заступник голови, її син Рахул.

  "Для початку я б хотів привітати новий уряд, вони проробили гарну роботу. Конгрес проявив себе по-справжньому погано, нам потрібно багато чого обміркувати. Як заступник голови партії, я беру відповідальність на себе", - заявив Рахул Ганді, передає ВВС.

  Соня Ганді, у свою чергу, висловила надію на те , що новий уряд буде враховувати інтереси всіх жителів Індії. "Ми сподіваємося, що новий уряд не поставить під загрозу єдність країни і інтереси народу. Скільки б голосів ми не одержали, я дякую за них членів партії. Я беру на себе відповідальність за поразку", - заявила вона.

  Згідно в попередніми результатами, опозиційна "Бхаратія Джаната Парті" отримає 337 із 543 крісел у парламенті.

  Як зазначає кореспондент ВВС в Делі Соутік Бісвас, масштаби перемоги опозиціонерів вражають, особливо якщо враховувати той факт, щоз 1984 року жодній з політичних партій країни не вдавалося набрати просту більшість.

  У той же час, правлячий Індійський національний конгрес на даний момент отримав 59 місць.

  Соня Ганді – вдова колишнього прем‘єр-міністра Індії Раджива Ганді та невістка видатної прем‘єрки Індіри Ганді.

  Рахул Ганді, який являється представником вже п‘ятого покоління династії Неру-Ганді, до цих виборів вважався одним із найімовірніших кандидатів на пост прем‘єр-мінітсра.

  Як повідомлялося, вибори в Індії, які тривали із 7 квітня до 12 травня, стали наймасштабнішим голосуванням у світі. У цих виборах мали право взяти участь 814 мільйонів людей.
  Попередній матеріал
  У Києві буде відкрито Будинок Криму
  Наступний матеріал
  Українській армії потрібно більше сучасного обладнання - Парубій