Вибори в Грузії: кандидати вже проголосували, а прем'єра можуть оштрафувати

  За порушення виборчого законодавства можуть оштрафувати прем'єр-міністра Грузії, Бідзіну Іванішвілі. Політик не дотримався заборони на агітацію у день виборів президента країни. Іванішвілі заявив, що віддав голос за кандидата від очолюваної ним же правлячої коаліції "Грузинська мрія" - Георгія Маргвелашвілі.

  Саме йому з-поміж 22 претендентів аналітики пророкують перемогу. Його конкурентами є колишній спікер Ніно Бурджанадзе та представник партії Саакашвілі «Об'єднаний національний рух» Давид Бакрадзе.

  Тим часом, неурядова організація «Справедливі вибори» звітує про близько півсотні зафіксованих порушень. Станом на 10 годину за київським часом, проголосували вісім відсотків виборців. Волевиявлення завершиться о 18-й за київським часом. Щоби перемогти у першому турі, кандидат має отримати 50 відсотків плюс один голос.

  Георгій Марґвелашвілі, кандидат у президенти Грузії: «Я проголосував за процвітання країни та за краще майбутнє нашої нації. Це вперше, коли моя донька може голосувати, тому ми голосуємо разом».

  Ніно Бурджанадзе, кандидат у президенти Грузії: «Усі попередні результати – справжні, а не сфальшовані – вказують на те, що має бути другий тур, що пан Марґвелашвілі не має шансів виграти у першому турі. Я не боюся другого туру, бо впевнена, що на чесних виборах виграю у першому чи другому турі».

  Попередній матеріал
  КВУ: вибори в Грузії – цивілізовані і спокійні
  Наступний матеріал
  Опозиційний марш протесту в Москві – вимагають звільнити політв'язнів
  Теги:
  Loading...