Вуличний художник з Бухареста здобув несподівану популярність

  З вулиць Бухареста - до найпрестижніших галерей. Донедавна невідомий художник Йона Барладяну вмить став знаменитістю Румунії. Ще три роки тому митець навіть не мав даху над головою.
  Барладяну жив і творив на вулицях румунської столиці. Роботи створював з газетних та журнальних вирізок. Слава прийшла до художника нещодавно - його колажі помітив власник бухарестської галереї та запропонував зробити виставку. Тепер він - найвідоміша постать сучасного мистецтва Румунії. За можливість представляти роботи Йона Барладяну борються найбільші європейські галереї.

  Йон Барладяну, художник: "Це - відомий фолковий співак Тюдор Георге, а це - Гіларі Клінтон. Очевидно, що вони просто створені одне для одного, вони неначе чоловік із дружиною".

  Дан Попеску, власник галереї: "Люди бачать себе у його роботах. Він змальовує щоденні втіхи: жінок, сигарети, спиртне, свободу і обов`язково літаки. Йому завжди подобалося робити колажі. Хіба не це головне у мистецтві? Якщо художнику подобається творити, глядачі його роботи також полюблять".

  Попередній матеріал
  Аляска потерпає від снігової бурі
  Наступний матеріал
  Багатотисячний мітинг студентів у Лондоні
  Теги: