Всю ніч тривали масові акції протесту в найбільших містах Туреччини

  Всю ніч тривали масові акції протесту в найбільших містах Туреччини. Після завершення добового страйку профспілок, мітингарі знову повернулися на центральні площі Стамбула та Анкари.

  На майдані Таксим тисячі людей влаштували мовчазний протест. Вони стояли згуртованим натовпом у повній тиші. Поліція спочатку закликала мітингарів розійтися. Коли ж ті не підкорилися, - почали затримувати протестувальників. Більше сотні учасників посадили в автозаки і поліцейські автобуси та відвезли до місцевих відділків.

  В Анкарі ж мітингарі знову побилися з правоохоронцями. Протестувальники звели барикади на кількох центральних вулицях і підпалили їх. Спецпризначенці застосували сльозогінний газ і водомети. Віце-прем’єр-міністр Туреччини заявив - влада готова залучити армію для придушення протестів, якщо вони не припиняться найближчим часом.

  Бюлент Аринч, віце-прем’єр-міністр Туреччини: "Спочатку ми будемо використовувати всі сили поліції для підтримання порядку. Якщо цього виявиться замало, залучимо військову поліцію. В разі продовження заворушень - готові віддати наказ армії підтримати конституційний лад".

  Попередній матеріал
  Від масштабної повені потерпає Мексика
  Наступний матеріал
  Сінгапур оповив найгустіший за останні 16 років смог
  Теги: