Фото dpsu.gov.ua

"Все одно іноземці": У Росії власників "паспортів" ОРДЛО прирівняли до громадян України – ЗМІ

  Кожні 90 днів власники незаконних так званих "паспортів" мають залишати Росію

  Російська влада не дала жителям "ДНР" і "ЛНР" спрощений порядок перебування на території країни. Люди з "паспортами" ОРДЛО в РФ прирівняні до громадян України і кожні 90 днів мають залишати Росію. Про це повідомляє російське видання з посиланням на джерела в російському МВС і в Держдумі.

  Співрозмовник видання в парламенті нагадав, що в указі президента РФ Путіна йдеться про мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей України, відтак на них мають поширюватися ті самі правила, що й на громадян України. "Указ був підписаний, а підзаконні акти відомства не виробили ще", — додав чиновник.

  Заступник керівника управління з питань міграції ГУ МВС Володимир Іванов підтвердив, що Росія вважає власників "паспортів" ОРДЛО "все одно іноземцями, громадянами України". "Вони приїжджають, знаходяться тут 90 днів, потім на такий же строк повинні виїхати", — уточнив він. На офіційний запит про те, якими документами регулюється перебування власників "документів Л/ДНР" у Росії, у МВС на момент виходу матеріалу виданню не відповіли.

  Посилаючись на одного з бойовиків "ДНР", видання повідомляє, що "на практиці при проходженні кордону власники "паспортів ДНР і ЛНР" не заповнюють міграційну карту" при в'їзді в Росію.

  Як повідомляв 5.UA, Путін своїм указом визнав дійсними "документи", що посвідчують особу, а також "реєстраційні знаки транспортних засобів", видані терористичними організаціями "Л/ДНР". На початку березня "Сбербанк Росії" почав обслуговувати клієнтів з "паспортами" ОРДЛО.

  Попередній матеріал
  Нацбанк сьогодні перегляне макропрогнози для МВФ
  Наступний матеріал
  РФ почала військові навчання в анексованому Криму
  Loading...