Джон Маккейн / Фото 24daily.net

Впливові американські сенатори закликали надати Україні зброю

  Сенатори Джон Маккейн та Ліндсі Грехем зробили заяву стосовно російського вторгнення в Україну.


  "Триваючу агресію Росії в Україні можна назвати тільки одним: військовим вторгненням. Стверджувати це є нічим іншим, ніж населяюти "Оруеллівський" всесвіт президента Путіна", - йдеться у заяві, опублікованій на сайті Маккейна.

  "Протягом багатьох місяців критики поставок озброєння і додаткової допомоги Україні заявляли, що такий підхід спровокує російське вторгнення. І що? Все, що вони передрікали в тому випадку, якщо ми будемо допомагати Україні, трапилося без нашої допомоги. Абсолютно впевнені, що і далі не допомагати Україні - дурість Така мінімалістська політика стане частиною дуже великої проблеми ", - заявили політики.

  Сенатори підкреслили, що Сполучені Штати та їхні ЄС повинні негайно приступити до постачань озброєння в Україну, в тому числі і протитанкових систем.

  "Ми також повинні ввести реальні санкції проти найважливіших галузей російської економіки, а не зупинятися на півзаходах Необхідні санкції, спрямовані проти російського оборонного, енергетичного, фінансового та інших секторів", - йдеться у заяві.

  Почати поставки зброї до України також закликав голова комітету із закордонних справ сенату США Роберт Менендес.

  Мова йде вже не просто про бунтівних сепаратистах, а про пряме втручання з боку Росії. Ми повинні визнати, що це саме так", - заявив він в ефірі американського телеканалу CNN.

  Менендес закликав "передати українцям таку оборонну зброя", яка змусить Росію "заплатити високу ціну за подальшу агресію".
  Попередній матеріал
  За добу більше сотні бійців "Донбасу" вийшли з оточення під Іловайськом, батальйон доукомплектовують - Семенченко
  Наступний матеріал
  Терористи захоплюють у полон навіть військових медиків - Геращенко
  Loading...