Фото 24tv.ua

ВПК РФ щосили намагається впоратися з проблемами скорочення держпідтримки - експерт

  Оборонно-промисловий комплекс Росії щосили намагається впоратися з проблемами скорочення державної підтримки, що змушує створювати продукти для цивільного і експортного ринків, заявляє партнер консалтингової групи з управління ризиками компанії AESMA Метью Булег (Mathieu Boulegue)

  Експерт заявив, що результатом "зміни фокусу" з'явиться модернізація системи ВПК завдяки інвестиціям у нові технології. Наразі основою переозброєння ЗС РФ стають не закупівлі нових типів озброєнь, а розширення програми життєвого циклу існуючого арсеналу за рахунок модернізації, повідомляє думку експерта видання "Військовий Паритет".

  "Робота оборонних підприємств спрямована лише на задоволення військових потреб і забезпечення робочих місць, а не на пошук нових ринків і реалізацію інновацій. Москва потерпає від нестачі наукових досліджень в своєму ВПК, оскільки спрямовується недостатньо коштів на розробку продукції подвійного призначення. Це також призводить до того, що менше витрачається на військові НДДКР, керівництво країни не чує вимоги збройних сил з цих питань, приділяючи велику увагу "виживання найбільш пристосованих підприємств, тобто займається суто економічними питаннями", - наголошує експерт.

  За оцінками експерта, 30% підприємств працюють зі збитками. За його словами, проблеми ВПК посилилися із втратою України як постачальника критично необхідних компонентів для МБР, вертольотів, двигунів різного призначення і т.д.

  "На частку Києва припадало близько 15% всієї радянської оборонної промисловості. У відповідь на захоплення Москвою Криму та підтримки сепаратистів в східній Україні блок НАТО і Європейський Союз припинили продаж технологій", - додав він.

  Попередній матеріал
  ВР ухвалила закон про обов'язкове встановлення лічильників тепла і води в усіх будинках
  Наступний матеріал
  ЄС погодив продовження санкцій проти Росії – Туск
  Loading...

  У Москві зіткнулись пасажирський потяг та електричка – ФОТО

  Навальний обіцяє вивести російські війська з Донбасу у разі обрання президентом РФ

  Росія перекинула до Криму морську піхоту з Каспію

  Під час виборів у США кібератаки замовляв сам Путін – Джонсон

  Поступки Трампа перед Росією означатимуть втрату його рейтингу - політолог

  "Ще один провал": російська програма "Кримський випускник" фактично закрита