Вотум довіри від нижньої палати італійського парламенту отримав новий уряд

  Вотум довіри від нижньої палати італійського парламенту - отримав новий уряд держави на чолі з Енріко Леттою. За висловилися понад 450 народних обранців. Проти - учетверо менше.

  Сьогодні ж - голосування про довіру новому кабінетові відбудеться і у італійському Сенаті. Аналітики вважають, що і верхня палата - підтримає новий уряд. Кабінет Летти - пообіцяв послабити антикризові заходи, знизити податки і подолати безробіття. У неділю нові міністри вже склали присягу. Нагадаємо, п`ять міністрів нового уряду - представники партії Сильвіо Берлусконі, ще три - іншого екс-прем`єра, Маріо Монті. Також в уряді представлені безпартійні експерти-технократи і рекордна кількість жінок.

  Енріко Летта, прем`єр-міністр Італії: "Головним завданням мого уряду стане подолання безробіття. Лише після цього ми зможемо побороти бідність і забезпечити країні стабільне економічне зростання. Багато людей зараз у відчаї і відчувають, що влада про них не піклується. Прикладом цього стала стрілянина після присяги нових міністрів. Ми повинні зробити усе можливе, щоби життя італійців покращилося, тоді такі інциденти не повторюватимуться".

  Попередній матеріал
  Журналісти ТВі започаткують власний інтернет-проект
  Наступний матеріал
  Змінити конституцію Кіпру пропонує президент Анастасіадіс
  Теги:
  Loading...