Воскові фігури британського принца та його дружини з`явилися у філіях музею "Мадам Тюссо"

  Воскові фігури британського принца Вільяма та його дружини Кейт - з`явилися у філіях музею "Мадам Тюссо" у Лондоні, Нью-Йорку та Амстердамі. Появу нових експонатів - приурочили до першої річниці з дня весілля цієї пари. Кейт та Вільям побралися минулоріч наприкінці квітня.
  У кожній з трьох експозицій воскова герцогиня Кембріджська вбрана по-різному. У британському музеї вона постала перед відвідувачами у синій сукні, в якій була під час заручин. Американці - можуть побачити дружину Вільяма у білому дизайнерському вбранні, яке вона одягала на гала-вечір у Лос-Анджелесі. А у голандському музеї - Кейт зображена у чорній мереживній сукні. Її чоловік у всіх експозиціях - також демонструє елегантні костюми. А вже 18 квітня - у британському курортному місті Блекпул з`явиться і четверта пара воскових фігур Вільяма і Кейт.

  Ліз Едвардс, мереджер музею Мадам Тюссо: "Люди усього світу хочуть бачити воскові зображення зіркової пари. Особливо їх цікавить саме Кейт, адже вона дуже щира, відкрита, стильна і викликає лише теплі почуття. Людям потрібні кумири, яких можна наслідувати і якими варто захоплюватися. Кейт ця роль дуже пасує, адже вона справжня красуня".
  Попередній матеріал
  Чавес повернувся до Венесуели
  Наступний матеріал
  Курись: Свідчення Щербаня не відрізняються від тих, що він давав раніше
  Теги: