Ворогуючі палестинські угруповання почали переговори про примирення

  Переговори про примирення розпочали ворогуючі палестинські угруповання. Крім найбільших - ФАТХу та ХАМАСу - до них долучилися ще з десяток дрібніших. Йдеться про припинення конфліктів та створення уряду національної єдності.

  Різні частини Палестинської автономії контролюють Фаитх та ХАМАС. Перші - на Західному березі річки Йордан. Другі - Сектор Ґаза. Об`єднаний палестинський уряд міг би взяти під контроль усі палестинські території, відбудувати анклав та відвернути військові конфлікти у майбутньому. Перемови відбуваються у штаб-квартирі єгипетської розвідки у Каїрі. Перша сесія - установча, сторони мають призначити делегатів у профільні комітети, які розпочнуть роботу восьмого березня. Уже є й перші домовленості. Йдеться зокрема про звільнення з-під арешту активістів інших угруповань.

  Омар Сулейман, чільник єгипетської розвідки: "У нас немає вибору окрім, як домовитися та врешті-решт об`єднати Палестину. Це не настільки складне завдання, вам потрібно знайти в собі сили та ухвалити рішення. Все в наших руках. Ви відповідальні за долю свого народу".

  Попередній матеріал
  Китайці відбили італійське судно від нападу піратів
  Наступний матеріал
  Бунтівники у Бангладеші складають зброю
  Теги:
  Loading...