ВООЗ: ризик раку для мешканців Фукусіми різко зріс

  Радіоактивне забруднення японської префектури Фукусіма матиме тривалий згубний ефект. Зокрема, стане причиною підвищеного ризику захворіти на рак. Про це йдеться в оприлюдненій у Женеві доповіді Всесвітньої організації охорони здоров`я.

  Кількість радіоактивних речовин, які потрапили з реакторів у навколишнє середовище у 2011-му, згідно з висновками експертів, є достатньою для серйозного негативного впливу на здоров`я людей. Мешканців провінції Фукусіма ВООЗ попереджає про підвищений ризик виникнення лейкемії та раку щитовидної залози. Так у дітей, яким на момент аварії було близько одного року, імовірність розвитку цих хвороб зросла на 70 відсотків. Також у зоні ризику, незважаючи на підвищені заходи безпеки, опинилися й ліквідатори наслідків аварії. Але поза Фукусімою - забруднення є незначним.

  Анжеліка Трітшер, директор департаменту ВООЗ з безпеки харчових продуктів: "Підвищений ризик захворіти на рак є лише у мешканців японської префектури Фукусіма. В інших регіонах країни та сусідніх державах імовірність виникнення злоякісних утворень не зміниться".

  Попередній матеріал
  У центрі Багдада затонув плавучий ресторан - є жертви
  Наступний матеріал
  В СБУ презентували англомовний збірник документів "Україна-Польща у 30-40 рр." [відео]
  Теги:
  Loading...