ВООЗ: на боротьбу зі СНІДом потрібно у півтора рази більше коштів

  На боротьбу зі СНІДом у світі - потрібно у півтора рази більше коштів, аніж витрачається зараз. Про це заявляє ВООЗ у щорічному звіті до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У багатьох країнах відбулись акції, присвячені цій даті.

  Згадати померлих від СНІДу та допомогти інфікованим - вижити. Ось головне гасло всіх держав у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Найперше - підбивають річну статистику. Основну увагу звертають на ті держави, де кількість ВІЛ-інфікованих - найбільша. Одна з таких країн - Гаїті. Зараз вона потребує особливої допомоги. Після руйнівного землетрусу 2010-го року було знищено більшість клінік. Але міжнародна спільнота зробила усе, щоб стримати зростання кількості хворих на СНІД.

  Проблема передачі вірусу від матері до дитини - мусить бути розв`язана передусім - заявляють науковці у цілому світі. В Австралії, щоб привернути увагу  - СіднЕйську оперу підсвітили червоним. На цьому тлі символічне зображення - рука немовляти у материнській руці. Відкривав церемонію - співак Елтон Джон.

  Елтон Джон, співак: "Чому ми тут? Бо три десятиріччя тому - уперше виявили СНІД. І відтоді зробили суттєвий поступ у його лікуванні".

  За даними ВООЗ - тридцять чотири мільйони людей уражені вірусом імунодефіциту людини. Дедалі більше із них - мають шанс жити через медичний прогрес. Утім, для подальшої роботи - бракує коштів, яких потрібно - двадцять два мільярди. А є - у півтора разу менше.

  Нонна Стефанова, 5 канал

  Попередній матеріал
  Перетворити Ейфелеву вежу на гігантське дерево хоче одна із французьких компаній
  Наступний матеріал
  Саркозі: Європа має демонструвати єдність і силу
  Теги: