Володимир Кличко переміг Девіда Хея

  Історична перемога. Брати Клички вибороли усі найголовніші титули у боксі.

  Цей поєдинок у німецькому Гамбурзі називають  найвизначнішою подією у світі професійного боксу за останні десять років. Бій, на "Імтех Арені", тривав всі дванадцять раундів. Й українець переміг британця одностайним рішенням суддів. Після перемоги Кличко-молодший до своїх поясів IBF, IBO та WBO додав титул від WBA. А разом із поясом WBC Віталія це означає, що брати Клички здійснили свою заповітну мрію - зібравши у сім`ї всі найпрестижніші титули світового боксу.

  Девід Хей, боксер: "Не люблю виправдовуватися після поєдинку, але мушу зазначити, що три місяці тому я зламав великий палець на нозі. Тож я не міг відштовхнутися як слід і завдати потужного удару. Думаю, що виглядав під час бою гідно. Дякую своїм вболівальникам за підтримку. Володимир провів просто бездоганний поєдинок. Мав план і стратегію, тому й переміг".

  Володимир Кличко, боксер: "Я думав, що сьогодні відсвяткую п`ятдесятий нокаут. Але Девід Хей показав усі свої навички і не дозволив мені цього зробити. Він добре тримався впродовж усіх дванадцяти раундів. Хочу зазначити, що зібрати разом з братом всі основні пояси було нелегко".

  Попередній матеріал
  Влада Греції заарештувала капітана "Флотилії свободи"
  Наступний матеріал
  Жінка впіймала дворічну дівчинку, яка випала з десятого поверху
  Теги: