Вночі у Японії відбулись нові землетруси

  Нові землетруси у Японії. Підземні поштовхи зафіксували вночі біля північно-східного узбережжя острова Хонсю. Магнітуда найсильнішого з них склала 5,1.

  Тим часом, минув рівно місяць з дня найсильнішого землетрусу в історії Японії. За офіційними даними, від нього та викликаного ним потужного цунамі загинули понад 13 тисяч людей, більше 14 тисяч - зникли безвісти. Без даху над головою залишилися близько 150 тисяч японців. Стихія пошкодила системи охолодження реакторів атомної станції "Фукусіма-1". На станції сталися кілька вибухів та пожеж. Це призвело до викидів радіації у атмосферу та у воду. З 20-кілометрової зони навколо АЕС евакуювали усіх мешканців. Зараз на електростанції тривають роботи з ліквідації аварії.

  Юкіо Едано, генеральний секретар кабінету міністрів Японії: "Ми висловлюємо глибоке співчуття тим, хто втратив рідних і близьких. І докладаємо зусиль, щоби допомогти постраждалим, зокрема тим, хто досі живе у евакуаційних центрах. Щодо ситуації на "Фукусімі-1" - люди повинні залишатися поза 20-кілометровою зоною від аварійної АЕС. Якщо радіаційний стан погіршиться, ми розширимо зону евакуації".  

  Попередній матеріал
  Держави Перської затоки закликали президента Ємену піти з посади
  Наступний матеріал
  Каталонія знову проголосувала за незалежність від Іспанії
  Теги:
  Loading...