Внаслідок вибуху на заводі в Техасі загинуло 14 людей

  Офіційні дані про кількість загиблих внаслідок вибуху на техаському заводі добрив - оприлюднив мер міста Вест. За його даними, жертвами інциденту стали 14 людей.

  Четверо з них - пожежники, які гасили завод. Місцеві ЗМІ повідомили: понад 160 людей зазнали поранень, від 35 до 40 осіб - досі вважають зниклими безвісти. За попередніми даними, причиною інциденту стали недотримання правил техніки безпеки і людське недбальство. Втім, слідчі розглядають і версію підпалу. Загасити полум`я повністю - не вдалося і досі. Рятувальники продовжують розбирати завали. Вибухова хвиля зруйнувала десятки будівель у чотирьох кварталах. Під уламками досі можуть залишатися люди. Губернатор Техасу оголосив район вибуху зоною лиха і попросив про допомогу федеральну владу.

  Рік Перрі, губернатор Техасу: "Минула ніч стала справжнім жахіттям для усіх мешканців Веста. Але наші рятувальники і вогнеборці - найкращі у країні, вони працюють дуже оперативно і ефективно і роблять усе можливе, щоби подолати наслідки трагедії. Ми співчуваємо родичам загиблих і постраждалих". 

  Попередній матеріал
  Екс-президент Пакистану втік просто із зали суду
  Наступний матеріал
  Екс-президента Пакистану заарештували у власному будинку
  Теги:
  Loading...