Влада Швейцарії розпочала розслідування обставин ДТП, яка забрала життя 28 людей

  Влада Швейцарії розпочала розслідування обставин автокатастрофи, яка забрала життя 28 людей. Місцеві ЗМІ з`ясували, що автобус був справним, а водій - відпочив перед рейсом. За непідтвердженими даними, машина могла зачепитися за щось всередині тунелю.
  Батьки загиблих та дітей, які постраждали під час катастрофи, вже прибули до Швейцарії. Для них уряд надав два військові літаки. У Бельгії - оголосили жалобу. Аварія сталася напередодні ввечері. Автобус із туристичною групою з Бельгії з невідомих причин врізався у стіну тунелю. Серед загиблих - 22 дитини. Досі невідомий стан 8 постраждалих дітей. У салоні перебували майже 60 людей. Діти у супроводі кількох дорослих поверталися додому з гірськолижного курорту. Двоє водіїв загинули на місці інциденту. Ця катастрофа у Швейцарії стала найгіршою за останні 30 років.

  Кристіан Вароне, командир швейцарської поліції: "На жаль, усі загиблі отримали травми несумісні з життям, ми вже не могли їм нічим допомогти. Вцілілих на гелікоптерах перевезли до найближчих шпиталів. Лікарі зараз надають їм усю необхідну допомогу".
  Попередній матеріал
  Трагічні події в Афганістані не зупинять боротьбу США з екстремістами Талібану
  Наступний матеріал
  ДТП у Китаї: 15 людей загинули
  Теги: