Влада Риму відключила підсвітку Колізею

  Протест по-римськи. Влада італійської столиці відключила підсвітку Колізею на знак солідарності з двома морськими піхотинцями, яких судитимуть у Індії.

  На стіни амфітеатру за допомогою проекторів - вивели світлини Массіміліано Латторе та Сільваторе Джироне. А під Колізеєм - влаштували мітинг. Італійських вояків у Індії - звинувачують в убивстві. За версією тамтешніх правоохоронців, у лютому минулого року вони обстріляли у водах індійського океану риболовецьке судно, бо прийняли його за піратське. Загинули двоє рибалок. У індійській в`язниці італійці провели дев`ять місяців. Цьогоріч їх на кілька днів відпустили на батьківщину  для участі у виборах. А потім повернули до Індії - для майбутнього суду. 

  Джанні Алеманно, мер Рима: "Ми зібралися, щоби продемонструвати солідарність з нашими вояками і вимагати від уряду - зробити усе можливе, щоби повернути їх додому".

  Марчелло Мореллі, полковник збройних сил Італії: "Мета нашої демонстрації - домогтися, щоби гнаші хлопці повернулися до Італії. Їх тримають за ґратами у Індії, а це - порушення міжнародних законів".

  Попередній матеріал
  Пожежу у Грозному загасили
  Наступний матеріал
  Обама вирішив повертати частиину своєї заробітної плати до бюджету країни
  Теги:
  Loading...