Влада Польщі вшанує пам`ять жертв авіакатастрофи під Смоленськом

  Меморіальними заходами в Смоленську та Катині, а також богослужінням у Варшаві вшанують пам`ять жертв катастрофи літака президента Польщі, що сталася у 2010-му.
  На другі роковини трагедії Росію відвідає польська урядова делегація на чолі з міністром культури та національного спадку - Богданом Здроєвським. Жалобна церемонія відбудеться під Смоленськом на місці, де через рік встановлять обеліск з іменами всіх загиблих. У Варшаві поминальне богослужіння проведуть на військовому кладовищі - Повонзкі. Там поховані жертви катастрофи й встановлений пам`ятник. Меморіальні заходи у польській столиці відвідають сотні родичів загиблих, а також прем`єр-міністр Дональд Туск, президент Броніслав Коморовський та інші урядовці.

  2 роки тому під російським Смоленськом у авіакатастрофі загинули 96 польських високопосадовців та президент Лех Качиньський із дружиною. Учасники делегації планували взяти участь у меморіальних заходах на честь 70-х роковин розстрілів польських офіцерів у Катині. Трагедія трапилася під час заходу літака АН-154 на посадку. За офіційною версією, повітряне судно опинилося надто низько над землею і зіткнулося з березою, після чого впало.
  Попередній матеріал
  Журналіст: Кабмін "заднім числом" виділив на ремонт СІЗО 1,5 млн грн [відео]
  Наступний матеріал
  Через кризу грецька поліція запровадила платні послуги
  Теги: