Фото із відкритих джерел

Віце-канцлер Німеччини закликав Берлін, Париж і Рим надати громадянство ЄС молодим британцям

Після референдуму тисячі британців намагаються отримати громадянство інших держав Євросоюзу

Німецький віце-канцлер зауважив, що за вихід із ЄС на референдумі проголосувало переважно старше покоління, а молодь - розчарована, обурена і засмучена такими перспективами. Після референдуму тисячі британців намагаються отримати громадянство інших держав Євросоюзу, щоб залишитися у об'єднаній Європі. Найпопулярніші - Ірландія та Кіпр.

"Давайте надамо подвійне громадянство молодим британцям, які живуть у Німеччині, Італії чи Франції. Таким чином вони зможуть залишитися громадянами ЄС. А результати референдуму - остаточні. І вони мають бути імплементовані", - зазначив віце-канцлер і міністр економіки Німеччини Зіґмар Ґабріель.

Як повідомляв 5.ua, напередодні, 2 липня, у Лондоні тисячі людей зібралися на масштабний марш проти виходу Великої Британії з ЄС.

Нагадаємо, 23 червня на референдумі британці проголосували про вихід країни з Євросоюзу, майже 52% проти 48-ми. 29 червня в Лондоні відбулася численна акція противників Brexit. Мітингувальники вимагали перегляду питання про вихід Британії з ЄС.

Попередній матеріал
Апеляційний суд відпустив комбата "Айдару" Лихоліта на поруки нардепів
Наступний матеріал
Штаб: Ситуація в зоні АТО загострилася, бойовики майже 70 разів обстріляли українські позиції

У Лондоні тисячі людей зібралися на масштабний марш проти виходу Великої Британії з ЄС

Британці масово просять громадянство Кіпру