5.ua

Віце-президент США позитивно оцінює дії української влади

  Сполучені Штати високо оцінюють заходи української влади щодо конституційних змін у країні. Про це в Бухаресті на спільній прес-конференції із румунським президентом Траяном Бесеску заявив віце-президент США Джо Байден.


  Зокрема він зазначив – до питання конституційної реформи офіційний Київ намагається залучити якомога більше думок українського народу. Крім того, на його думку, підготовка до майбутніх виборів президента відбувається на високому рівні.

  "Вибори в Україні – це довгоочікувана можливість для українського народу самостійно визначити своє майбутнє" – вважає Джо Байден. Він також підкреслив: "Якщо Росія перешкоджатиме цьому голосуванню – ми не маємо вагатися у запровадженні санкцій".

  Нагадаємо, вчора український парламент прийняв "Меморандуму порозуміння й миру". Документом передбачене забезпечення конституційної реформи в Україні. Зокрема, закріплення парламентсько-президентської форми правління, децентралізація влади, гарантування статусу російської мови та підтримка мов нацменшин у місцях їх компактного проживання.

  ".
  Попередній матеріал
  МЗС: "Меморандум порозуміння" - ще один крок на виконання Женевських угод
  Наступний матеріал
  ГПУ розслідує факт тиску Януковича та Захарченка на Митрополита УПЦ МП Володимира