Дзеркало тижня

"Відновлення культу тирана": в Росії оголосили конкурс селфі з Леніним

У Росії з метою популяризації образу колишнього радянського лідера користувачів Instagram закликають сфотографуватися на тлі пам'ятника Леніну.

Про це повідомляє DT.UA з посиланням на британську The Guardian.

Комуністична молодіжна організація ("Комсомол") започаткувала конкурс, щоб заохотити молодих людей публікувати свої фото на тлі пам'яток, використовуючи при цьому хештег #Ленинжив. Організатори конкурсу переконані, що цей проект є "дешевим і ефективним способом популяризації іміджу лідера пролетаріату в світі серед молоді".

Переможцям обіцяють призи – планшети із завантаженим на них 45-томним зібранням творів Леніна. Однак не всі росіяни підтримують відновлення культу цієї людини. Так, заступник голови правозахисної групи "Меморіал" Микита Петров вважає, що ця кампанія спрямована на "зведення в культ тирана". На його думку, цьому "жесту відчаю" навряд чи вдасться досягти своїх цілей.

/
/
/
/
/
/
/

Загалом у Росії налічується близько шести тисяч пам'ятників Леніну. Напередодні стало відомо, що російські ювеліри випустили колекцію Apple Watch на честь Путіна, Леніна і Петра І.

Попередній матеріал
Оприлюднено закон "Про місцеві вибори"
Наступний матеріал
За добу на Донбасі загинуло двоє бійців АТО, ще семеро зазнали поранень – Лисенко