внаслідок удару блискавки
5 канал

Від ударів блискавок у Європі травмувалося близько 20 осіб, одна людина загинула

Упродовж останньої доби грози пронеслися майже над всіма країнами континенту

У південній Польщі унаслідок удару блискавки загинув чоловік, який спускався з гори. Ще троє зазнали серйозних травм під час футбольного матчу в Німеччині. Найбільше постраждав суддя, в якого влучила блискавка. Загалом – до лікарні доправили 35 людей. Свідки кажуть, що грози не було, а блискавка вдарила з чистого неба.

Чимало постраждалих - у Парижі. Там блискавка влучила в групу 9-річних дітей та дорослих, які святкували день народження в парку. Вони вирішили сховатися від зливи під деревом. Постраждали 11-ро людей, шість із них - у тяжкому стані. Ситуацію врятував пожежник, який випадково опинився поруч. Він оперативно надав першу допомогу і провів реанімаційні заходи. Лікарі запевняють - якби не професійні дії вогнеборця, навряд чи всі постраждалі вижили.

"Наш колега, який був вихідний, просто опинився поруч - він вийшов із музею неподалік. Побачив, що люди метушаться, і вирушив на допомогу. Він оцінив ситуацію, надав першу, домедичну допомогу, викликав рятувальні служби, координував їхні дії і реанімував трьох найтяжчих пацієнтів. Завдяки швидким і професійним діям пожежника-  людям вчасно надали допомогу, - розповів речник пожежної служби Парижа Ерік Мулен.

Зазначимо, що негода не оминула й Україну. Так, зокрема, на Черкащині через кульову блискавку вибухнув будинок.

Попередній матеріал
Перша українка, що підкорила Еверест, повернулася додому
Наступний матеріал
Пограбування у Швейцарії: зловмисники в’їхали у вітрину ювелірної крамниці