Від сильних злив потерпає Велика Британія

  Від сильних злив потерпає Велика Британія. Метеорологи називають їх рекордними для липня. А минулий місяць вже оголосили найвологішим за усю історію метеоспостережень у державі.
  Затяжні дощі не вщухають на півночі та заході країни, зокрема в Уельсі. А на сході злива не припинялася понад 24 години. Подекуди за добу випала місячна норма опадів. Така волога погода може зашкодити проведенню Олімпіади 2012 у Лондоні. Спортивні ігри почнуться наприкінці липня. Місцева влада закликала спортсменів та гостей міста прихопити з собою парасолі.  Букмекери приймають ставки на те, чи загасить дощ олімпійський смолоскип під час церемонії відкриття Ігор.

  Стефен Дейвенпорт, метеоролог: "Робити метеорологічні прогнози на день початку Олімпіади - ще зарано. Залишається лише сподіватися, що погода зміниться на краще, бо гірше бути вже не може. Учасники та гості Олімпіади, звісно, знають, що у Великої Британії репутація країни дощів. Тож якщо ігри почнуться за сонячної погоди - для усіх це стане приємним сюрпризом".
  Попередній матеріал
  Фестиваль Сан Фермін розпочався у іспанському місті Памплона
  Наступний матеріал
  День виборів у Лівії
  Теги: