Від руйнівних наслідків урагану "Сенді" оговтується східне узбережжя США

  Від руйнівних наслідків урагану "Сенді" - оговтується східне узбережжя США. За останніми даними, негода забрала понад сімдесят життів у дев`яти штатах.
  Вже поновилося авіасполучення з Нью-Йорком. У місті відкрилася низка державних установ і шкіл. Поновили роботу штаб-квартира ООН та фондова біржа. Втім, тисячі будинків дотепер знеструмлені, а метро досі не працює. Транспортники обіцяють протягом доби поновити роботу хоча б кількох ліній підземки. Загалом на відновлювальні роботи після урагану - знадобиться від 40 до 50 мільярдів доларів США. Президент Барак Обама, перервавши на час негоди передвиборну кампанію - відвідав штат Нью-Джерсі, що найбільше постраждав від стихії.

  Барак Обама, президент США: "Попереду у нас - багато роботи. Хочу застерегти, що за одну ніч відновлювальні роботи не завершаться, тож американцям варто бути реалістами у своїх сподіваннях. Втім запевняю, що федеральна та місцева влада у тісній співпраці зроблять усе можливе, щоби постраждалі регіони якнайшвидше повернулися до нормального життя".
  Попередній матеріал
  Ніч протестів у Португалії
  Наступний матеріал
  Венецію затопило
  Теги: