Від повеней потерпає Мексика

  Від повеней потерпає Мексика. В столиці країни - Мехіко підтоплено 2 тисячі будинків. Рятувальники розпочали евакуацію населення з постраждалих районів. Міська влада готується ліквідовувати наслідки негоди.

  Сорок тисяч людей постраждали від повені в Мехіко. Міська влада направила до затоплених кварталів загони комунальників, які мають відкачати воду. Бригади медиків намагаються запобігти спалахам інфекційних захворювань у мегаполісі, які може викликати повінь. Рятувальники допомагають місцевим мешканцям врятувати хоча б частину їхнього майна.

  Таня Гардуно, місцева мешканка: "Повінь знищила усі наші меблі. Коли вода почала прибувати, ми не зрозуміли справжнього масштабу цього лиха і вчасно не винесли речі з будинку. Тепер він майже повністю затоплений".

  Мексиканська армія допомагає владі Мехіко боротися з наслідки негоди. Чиновники кажуть, що на відновлення пошкодженої інфраструктури міста знадобиться кілька тижнів. Обладнання, яке мало захистити столицю Мексики від дощової води - не витримало натиску негоди.

  Енріке Ньєто, губернатор штату Мехіко: "Рятувальники не можуть дістатися до деяких кварталів Мехіко. Рівень води там сягнув 2 х метрів. Житлові будинки опинилися посеред лагуни. Ми чекаємо поки комунальники встановлять спеціальні насоси".

  Хосе Луеге, директор національної комісії з водного господарства: "Потужні зливи залили всі наші дренажні та регуляційні системи в долині міста Мехіко. Для відновлення їхньої структури нам знадобиться деякий час. За таких умов працювати надзвичайно складно".

  Повінь в Мехіко спричинили потужні зливи, які тривали впродовж трьох діб на початку вересня. Зараз дощі припинилися, але з берегів вийшли місцеві річки, за висновками міської влади це значно ускладнить подолання наслідків негоди.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Урядовці режиму Каддафі втекли до Нігеру
  Наступний матеріал
  Зростає кількість жертв тайфуну "Талас" у Японії
  Теги: