Від повеней оговтується Таїланд

  Від повеней оговтується Таїланд. Вода у Бангкоку не спадала кілька тижнів. Утім, зараз - пік припливу минув. У столиці країни - запрацював міський транспорт.

  Влада Бангкока спромоглася уникнути найгіршого розвитку подій. Воду, що насувалася на промисловий район міста, де розташована сотня тайських та іноземних заводів, удалося зупинити. Її рівень - у порівнянні з покАзниками минулого тижня - впав на півметра і становить тепер сімдесят сантиметрів. У Бангкоку запрацював наземний міський транспорт - відновили роботу близько тисячі маршрутів. Пасажирів возять у пристосованих до високої води вантажівках та автобусах - їх місту надали благодійні організації та армія. Проїзд у транспорті - безкоштовний.

  Ворапол Араяпон, державний службовець: "Добре, що різні благодійні організації допомагають із транспортом. Я очікував, що нам буде набагато важче".

  У мерії Бангкока планують висушити місто вже за два тижні. Однак у західних та східних районах вода досі не спадає. Там солдати королівської армії Таїланду розвозять продукти постраждалим.

  Том Бучаї, солдат: "Це - продукти, я пишаюся тим, що допомагаю людям. Але ситуація залишається складною. Ми не можемо відновити транспорт до маленьких вулиць, які досі затоплені".

  Під час евакуації багато людей залишили своїх собак у затоплених домівках. Цими тваринами нині опікуються волонтери. Вони годують їх та лікують, а ще надають тваринам прихисток у безпечному місці.  

  Руен Тананан, доглядач собак: "У цьому районі багато бездомних собак. Люди залишили їх, а я тримаю їх разом. Але в мене немає грошей. Ми існуємо винятково на пожертви".

  Повінь у Таїланді триває вже четвертий місяць. Стихія забрала життя понад п`ять сотень людей. У парламенті країни навіть запропонували перенести столицю країни з Бангкока до захищеного від повеней міста.

  "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Андрухович: Держава хоче контролювати людську приватність заборонами [відео]
  Наступний матеріал
  Масштабна аварія у Китаї: 19 людей загинуло
  Теги: