Ветерани громадянської війни протестують у Лівії

  Ветерани громадянської війни протестують у Лівії. Декілька десятків бійців зібралися біля шпиталю, щоб висловити невдоволення діями тимчасового уряду.
  Людям не подобається як влада піклується про поранених. В країні не вистачає лікарів і медикаментів тому бійці помирають від легких поранень. Солдати вимагають лікування в іноземних клініках. На їхню думку влада, має для цього кошти. Проте медицина фінансується лише благочинними фондами. У відповідь урядовці погодилися створити польовий шпиталь біля Сирту, де зараз точаться бої.

  Хамса Саад Мухамед, поранений: "Вони їздять на дорогих авто, живуть у розкішних будинках. А ми страждаємо. Я вдячний студентам-волонтерам за їхню працю, але вибачте, де ж Тимчасова рада? Ми потребуємо уваги, а ще більше її потребують сім`ї загиблих. Вони харчуються за рахунок торговців Бенгазі". 

  Абдель Хафіз Гога віце-президент Тимчасової Ради: "Ми домовилися з деякими шпиталями із розвинених країн. У Тунісі зараз перебуває декілька поранених, що потребують кваліфікованої допомоги. Вони перші у черзі до Европи. Всі поранені скаржаться і ми робимо все можливе".   

  Попередній матеріал
  Єфремов: Справу проти Тимошенко ініціював Ющенко
  Наступний матеріал
  Муаммара Каддафі - захопили?
  Теги: