5.ua

Весь світ слідкує за лікуванням Шумахера [відео]

  Шумахеру стало краще. Про невелике поліпшення стану всесвітньовідомого автогонщика Міхаеля Шумахера повідомляють французькі лікарі. Його зафіксували вночі. Відразу після цього провели другу операцію. Хірурги клініки Гренобля видалили частину гематоми, яка утворилася в голові постраждалого. Проте медики наголошують: говорити, що небезпека життю легендарного спортсмена минула – ще зарано. Лікарі не дають жодних прогнозів навіть на найближчі дні.

  Жан-Франсуа Паєн, лікар: «Уночі ми виміряли тиск усередині черепа пацієнта. Він виявися прийнятним, тому зважилися на другу операцію. Хірургічне втручання пройшло добре. Стан Міхаеля дещо стабілізувався. Тому можемо сказати, що тепер більше контролюємо ситуацію, ніж напередодні».

  Колишній запеклий конкурент Шумахера – інший німецький ветеран перегонів «Формули-1» Хайнц-Гарольд Френтцен – розповів журналістам, що дуже переймається за свого колегу. Непримиренний суперник Міхаеля на трасах, а вперше вони зустрілися ще під час виступів за різні картингові клуби, побажав Міхаелю швидкого одужання.

  Хайнц-Гарольд Френтцен, колишній автогонщик: «Спочатку говорили, що Міхаель при свідомості та розмовляє, тому я не звернув значної уваги на цей інцидент. Але потім повідомили – стан Шумахера різко погіршився, він упав у кому. Відтоді я дуже хвилююся за нього. Міхаель займається автоперегонами різного рівня уже тридцять п’ять років. Під час них ставалися справді небезпечні інциденти, але таких серйозних травм він не зазнавав. Але, повірте мені, Шумахер – боєць. Що би він не робив – викладається на сто відсотків. Тому я вірю в його одужання».

  Шумахер зазнав травми на французькому курорті Мерібель 29 грудня. Він катався на лижах небезпечною трасою, упав і вдарився головою об камінь. Відтоді медики борються за життя семиразового чемпіона автомобільних перегонів «Формула-1».

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Столичний транспорт сьогодні працюватиме довше
  Наступний матеріал
  Одеська ялинка – уперше штучна і синьо-жовта [відео]
  Теги:
  Loading...