Верховний суд Пакистану вимагає арешту прем`єра та низки урядовців

  Ордер на арешт прем`єр-міністра Пакистану Раджи Ашрафа видав Верховний суд країни. Політику закидають корупцію, зокрема - отримання хабарів від енергетичних компаній.

  Верховний суд також санкціонував арешт іще 15 урядовців. В адміністрації прем`єр-міністра назвали рішення суду неконституційним. Вранці ж поліція сльозогінним газом та кийками розігнала демонстрацію біля будівлі парламенту. Там десятки тисяч протестувальників другий день вимагали від уряду країни провести реформи або ж піти у відставку. Є поранені - їхня кількість уточнюється. Маніфестанти з`їхалися до Ісламабада з усього Пакистану на заклик суфійського проповідника Тахіра Кадрі. Він організував марш протесту у столиці країни із вимогою запровадження реформ, зокрема - боротьби з корупцією та зміни закону про вибори. Постать Кадрі розділила пакистанців: частина громадян вважають його реформатором, а решта побоюється, що політик планує військовий заколот.
  Мухаммед Тахірул Кадрі, суфійський проповідник: "Я даю уряду час до ранку, щоби відмовитися від влади та розпустити парламент. Зробіть це самі, або народ візьме справу у власні руки".

  Рана Ікбал, протестувальник з міста Фейсалабад: "Я бачив, як почалася сутичка. Мої очі досі червоні. Поліція розприскала сльозогінний газ і почала стріляти. Серед нас є поранені".

  Попередній матеріал
  Курс євро продовжує зростати
  Наступний матеріал
  У Швеції жінка викрала та розбила електропотяг
  Теги:
  Loading...