Венесуельська опозиція вимагає перегляду результатів виборів президента

  Ультиматум Центральній виборчій комісії Венесуели висунув лідер опозиції Енріке Капрілес. Він вимагає впродовж доби оприлюднити результати перерахунку голосів, відданих на президентських виборах 14 квітня.

  Якщо ЦВК не зробить цього, Капрілес заявляє, що організує нові багатотисячні протести. Внаслідок сутичок прибічників опозиції з поліцією та провладними мітингарями після президентських виборів у Венесуелі загинули 9 людей, десятки зазнали поранень. Капрілес тоді не визнав результатів волевиявлення й закликав перерахувати голоси. Від Ніколаса Мадуро він відстав на півтора відсотка. ЦВК погодилася переглянути підсумки виборів, але ще не оприлюднила свого остаточного вердикту. Мадуро ж інавгурували на президента Венесуели 19 квітня.

  Енріке Капрілес, лідер опозиції Венесуели: "В мене чиста совість, і я нічого не боюся. Розпочинаю боротьбу за правду в нашій країні, щоби всі ми стали кращими. Весь бруд, який вилили на мене після виборів, є свідченням слабкості влади. Вона вкрала результати виборів, і я доведу це всій Венесуелі та міжнародній спільноті".

  Попередній матеріал
  У США поліція вбила зловмисника, який застрелив 5-х людей
  Наступний матеріал
  Мексиканські педагоги протестують - громлять офіси політичних партій і органів влади
  Теги:
  Loading...