Венесуела та Нікарагуа погодилися надати політичний притулок Сноудену

  Венесуела та Нікарагуа погодилися надати політичний притулок колишньому працівнику Центрального розвідувального управління Сполучених штатів - Едварду Сноудену.
  Венесуельський президент Ніколас Мадуро зробив відповідну заяву під час своєї промови на честь 202-ої річниці незалежності країни. Сам Сноуден поки не прокоментував, чи поїде до котроїсь із латиноамериканських країн. Напередодні він попросив захисту від переслідувань ще в 5-х держав. Їх назви не розголошували, щоб убезпечити від тиску США. Білий дім вимагає видати колишнього співробітника ЦРУ для суду. Виїхавши у травні в Гонконг, Сноуден оприлюднив таємну інформацію про прослуховування телефонних розмов та стеження в Інтернеті американськими спецслужбами за громадянами різних країн. Зараз він перебуває в транзитній зоні московського аеропорту Шереметьєво.

  Ніколас Мадуро, президент Венесуели: "Ми визнаємо міжнародне гуманітарне право на захист для цієї молодої людини. Тому вирішили надати Едварду Сноудену політичний притулок. Таким чином, ми вбережемо його від переслідувань збоку наймогутніших імперіалістів світу. Сноуден говорив тільки правду і його немає за що карати".
  Попередній матеріал
  Пшонка пообіцяв - мешканців Врадіївки не репресуватимуть
  Наступний матеріал
  У Мексиці через виверження вулкану скасовують десятки авіарейсів
  Теги: